Cinselizm

Cinselizm

Cinselizm ?

Pornografi ile kirletilmiş beyinlerin verdiği zararları, yatağın soğuk, ilişkilerin kopukluğunu görmezden gelmenin sonuçları ülkemiz açısından önemli bir kanayan yara haline gelmiştir.

Ortalama 10 Aileden 7 si cinsel sorunlar ile karşı karşıya kaldığı gibi, kendi içinde çözmeye çalışan çiftlerin, belli başlı yöntemlere başvurmak yolu ile bu sorunlara çare aradıklarını hizmet verdiğimiz alanlarda tespit etiğimizi belirtmekte fayda görüyoruz.

“Sosyal Sorumluluk Bilincimizi, Edinilmiş Tecrübe ve Birikimlerimizi Sizlerle Paylaşıyoruz.”

Bir ülkenin eğitimi, ekonomik refahı, inanç karmaşası, çalışma koşulları, sosyal yaşamı dâhil bütün ele alarak cinsellik adına ancak konuşabilir, bu doğrultuda kalıcı doğru çözümler geliştirebiliriz.

Biz söylenmeyenleri, görünmeyenleri ve cinsellik ile ilgili konuşmaktan kaçtığımız ne varsa bizi işaret eden sorumlukları bir nebze de olsa ışık tutmak için Sloganımızı “Haydar DÜMEN'den Var. Biz Parasız Pulsuz Buradayız” iddialı seçtik.

    Cinselizm Nedir?

İzm, İngilizce de “ism” eki olarak kullanılır ve kelime sonlarına gelerek geldiği ismi bir akımın, bir fikir yumağının adı haline dönüşür.
Bazen bir akımın, bazen de bir fikrin esin kaynağı olarak sizlere ulaşmanın sevincini paylaşacağımız Cinselizm bu düşünce ile ortaya çıkmış, yeterliliği az olduğunu düşündüğümüz dijital dünyada yerini almıştır.

Biz biliyoruz yerine sizi dinliyoruz, ortak her düşünceniz bizim de düşüncemiz, bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşacağımız cinselliğin konuşulduğu bilgi platformu cinselizim.com sizlerin destekleri ile hak ettiği yere sizler sayesinde gelecektir.

Bu süre içerisinde öneri ve görüşleriniz bizim için çok önem taşıdığını belirtmek isteriz.

Cinsellik Konuşamadığımız en zor lisan, oysaki biz cinselliğimizi tanırsak insan tanımak inanın çok kolaydır.

Çünkü biz biliyoruz ki konuşabilirsek değişir her şey!

Yarının sağlıklı geleceği gençlerimizin, çocuklarımızın, ailemizin, ülkemizin sağlıklı yatağı olduğunu biz çok iyi biliyoruz.

Hedefimiz, bir internet sitesi olarak anılmak değil, üzerimize düşecek her alanda başarılı projeler üreten, sosyal etkinlik ve farkındalıklara imza atan cinselliğin merkezi adresi olmayı başarmaktır.

KONUŞMADIĞIMIZ SORUNLARLA SAVAŞMAK DEĞİL, BARIŞMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!

Cinselizm Yönetim...