Orgazm Sorunu Psikolojik Mi

Orgazm Sorunu Psikolojik Mi

Kadınların Orgazm Sorunu Piskolojik Mi?

Bu soruyu önce kendinize sorun, gerçekten arzuladığınız orgazm mı, bir erkeğe teslim olmak mı.

Bizdeki cevabı %80 psikolojik %20 diğer etken sebepledir.

Kadınların bir çoğu orgazm hakkında bilgi sahibi olmadıkları gibi erkek rolü bencil egosuna yenik ısrar, sahiplenme, pornografik dürtü eğilimi, en önemli traji psikolojik yırtılma diyebileceğimiz sevgiye karşılık cinsel ilişkiye evet demesi, daha sonra ki orgazm güçlüğü, cinsel isteksizlik, korku ve bir çok sorunun ilk argümanını zeka kütüphanesine depolayacaktır.

Bu sorunlar erkeğin cinsel yaşamında önemi olmadığı gibi kadının her ilişkisi sorgu ile başlayacağı, üstüne katıp çoğalacak, sevgisine, yaşamına kısacası hayatına bulaşan bir virüs olarak kendi içinde taşıyacaktır.

 Peki ne yapmalı sorusunun bizdeki cevabı;

Sadece erkeği tatmin etmek için istenilen ilişkiye evet demeyin. Hazır değilseniz bunu paylaşın ve fantazilerinizi yoklayın eyer duygularınız buna cevap vermiyor ise zaman tanınmasını bu süre içinde fantazilerinizi yoklayarak tatmin duygularınızı geliştirin.

Hayalleriniz en büyük yardımcınız olacaktır. Hayal edin güçlü, kaslı bir erkek nefesinin bacaklarınıza püfff sıcağıyla dokunuşunu parmak uçlarının titrek dokunuşlarını düşünün.

En mutlu arzunuzu meraklarınızı yaşayın özgürce arzu ve tatmin gelişimini çoğaltın zira sizi arzulayan erkeğin hayalleri olduğunu unutmayın..

Eğer hayallerinizden ve fantazilerinizi bir ses seda yoksa referansı iyi bir terapisten yardım alın.

En önemli tavsiyemiz her ne olursa olsun cinsel yaşamınızda arkanızı dönmek yerine konuşmayı tercih edin, korkularınızı, duygularınızı, isteklerinizi, şüphelerinizi cinsel birlikteliklerin olmadığı zamanlarda paylaşın...

Biraz yalnızlık, tercihen deephouse müzik bir fincan kahve eşliğinde yazımızı tekrar gözden geçirin..

Biz Tüm Canlılar Ortak Evrenin Sahipleri ve Kardeşleriyiz, Yaşam Haklarımız Eşit Bir Dünya Dilekleriyle. Sevgiyle Kalın...

Cinselizm Web Editörü ve Seksolog Yazar Korcan Barış...

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ