Erotik Ürün Danışmanı

Erotik Ürün Danışmanı

Erotik Ürün Danışmanı Nedir Kime Denir ?

Henüz daha ülkemizde kimlik karmaşası olduğu gibi kurumsal bir yapıya sahip olmayan kulaktan dolma bilgiler ışında yapılan, bir tanıdık aracılığı, bir merak sonucu sektörle tanışmış satıcı modelleri yanı sıra bir çok ülkede olduğu gibi yasal mevzuatlar, siyasi ve dini bakış açıları arasında sıkışmış Dünyada 150 milyar dolar pazar payına sahip büyük bir söktör olduğunu öncelikle belirtmek isteriz.

Örnek olarak; Deri ve fetiş ürünlerin imalatının %35 'lik dilimini Pakistan'ın ürettiğini biliyormuydunuz. Amerika'nın şahşalı markalarını talep edecek ülkeler, aslında yanı başımızdaki komşumuzun ürettiğinden haberimiz olsa bu pazarı kendi lehimize kullanabilirdik. Pakistan yazdığımızı fark ettiniz değil mi?

Erotik Cinsel Kozmetik alanında bölgesel zenginliğimiz içinde üretici kabiliyeti, pazar kaygısı, iç piyasaya sıkışan pazar hedefi için kaliteden taviz vermek zorunda kalan üretici göz önünde alınırsa aslında bu pazardan neden uzak kaldığımızı kendimize her seferinde sormamız gerekir.

Biz 23 yıllık deneyim ve tecrübe sürecinde ülkemiz içinde kadifeden, güle, şekerden, çaya, penis vibratörden, kozmetik ürünlere arz ve talebi karşılayacak her alanda üretimi çoğaltarak bir çok sektöre pazar alanı açmak ayrıca TM markaları ile bu pazardan gelir elde etmek için ortak fikir istişareleri ile güçendirmek için her fikre önem veriyoruz.

Şimdi yukarda anlatılanlara neden bir Erotik Ürün Danışmanı adını verdiğimizi anlatmak adına kısa tuttuk.

Erotik Ürün Danışmanı demek hem müşteri odaklı hemde tüm diğer konularla ilgili bilgisine danışılan kişilere verdiğimiz ad olarak nitelendirebiliriz.

Ülkemizde Erotik Ürün Danışmanı parmakla sayılacak kadar azdır.

Bu işin en uzman bilgi birikimine sahip Tek Erotik Ürün Danışmanı Olmam Hasebi ile sektörde uzun zamandır çalışan bir kaç arkadaşımızı bu kimliğe yakın görmekteyim.

Özetlersek; Erotik Ürün Danışmanı bu sektörde siyasi, finansal, dini, ülke zenginlikleri, üretim sahaları, arz talepler, yasal mevzuatlar, denetleme, internet mevzuatından tutunda her konuda tarafısız olmak kaydı ile hizmet sunan diyebiliriz.

Cinselizm Web Editörü ve Seksolog Yazar Korcan Barış...

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ